Ofertë!
Ne stok

Ajvar Shtepie Ëmbël, Eurofood – 550gr

3,99 
10,89 7,25  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 20101-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Spec i pjekur(95%), vaj luledielli, kripë, sheqer, acid acetik, aromë natyrore – spec djegës. I pasterizuar. Nuk përmban konzervues. Të mbahet në vend të thatë dhe të errët. Pas hapjes duhet të mbahet në frigorifer dhe të përdoret brenda 5 ditëve. Prodhuar në Kosovë.

Informacion shtesë

Peshë 0,55 g/kg